W niedzielę, 22 marca 2026 roku o godz. 10:00, zapraszamy do sopockiego kościoła Zbawiciela na nabożeństwo 5. Niedzieli Czasu Pasyjnego (Judica) pod hasłem „Witaj wiosno!”.
Tym razem chcemy przeżyć je w szczególny, rodzinny sposób – jako spotkanie dla wszystkich pokoleń, w którym każdy znajdzie swoje miejsce. Obok Słowa i modlitwy będzie nas prowadził wspólny śpiew – nie tylko przy organach, ale także z udziałem innych instrumentów, które pomogą nam jeszcze pełniej włączyć się w to, co dzieje się we wspólnocie.
U progu wiosny chcemy – trochę z uśmiechem, a trochę całkiem serio – przywitać nowy czas: z nadzieją, że to, co budzi się do życia wokół nas, znajdzie swoje odbicie także w nas samych. I że może tym razem zima już naprawdę odpuści.
Zapraszamy wszystkich – rodziny, dzieci, młodzież i dorosłych – by wspólnie powiedzieć: „Witaj wiosno!” i przeżyć ten czas razem.
